Bookshpan - Polska księgarnia internetowa w UK

Zwroty i reklamacje

Jako konsumentowi przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy. Wystarczy, że złożysz oświadczenie i wyślesz je do nas drogą mailową: bookshpan.office@gmail.com

Czas na odstąpienie

Pamiętaj, na odstąpienie od umowy masz 14 dni. W ciągu dwóch tygodni od odstąpienia od umowy musisz odesłać zakupione produkty na nasz adres:

Bookshpan.

5 Minstrel place, Minstrel walk

PE15 9JT

March

UK

Nie później niż 7 dni od otrzymania przesyłki zwrócimy Ci należność za zakupione produkty.

Szczegóły odstąpienia od umowy

Szczegółowe informacje odnośnie odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Jeśli otrzymałeś od nas wadliwy towar, to masz oczywiście prawo go reklamować. Reklamację należy składać poprzez formularz kontaktowy lub pocztową: Bookshpan.office@gmail.com

Zwrotowi nie podlegają: książki z antykwariatu, książki przecenione, książki z wyprzedaży, także towary z widocznymi śladami użytkowania oraz odfoliowane materiały multimedialne (płyty CD i DVD)


Zwracany towar nie może być rozpakowany ani nosić jakichkolwiek śladów użytkowania. Zwracany przedmiot powinien być należycie zabezpieczony, tak aby nie uległ uszkodzeniu w czasie transportu.

Gwarancja

Gwarancję możesz składać w ciągu roku od zakupu, a my rozpatrzymy ją w ciągu 14 dni od jej otrzymania. Szczegółowe informacje na temat gwarancji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Zwroty

Zwrócimy ci pełną kwotę za jakikolwiek produkt prawidłowo zwrócony przez ciebie zgodnie z warunkami tej polityki zwrotów wyłączając oryginalne koszta dostawy i wyłączając koszta zwrotu produktu do nas.
Zazwyczaj zwrócimy pieniądze, które otrzymaliśmy od ciebie, używając tej samej metody, która została użyta przez ciebie do zapłacenia za zakup.
Zrealizujemy zwrot należnych ci pieniędzy tak szybko jak będzie to możliwe i, w każdym przypadku, w ciągu 7 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy zwracany przez ciebie produkt.

Niewłaściwe zwroty 

W przypadku gdy zwrócisz produkt w sprzeczności z tą polityką zwrotów (i gdy nie masz innych prawnych podstaw do zwrotu produktu):

– nie zwrócimy pieniędzy albo nie wymienimy produktu;
– możemy zachować zwrócony produkt do momentu, w którym zapłacisz nam taką dodatkową kwotę jaką my możemy pobrać za ponowną dostawę zwróconego produktu; i
– jeśli nie otrzymamy wpłaty takiej dodatkowej kwoty w przeciągu 14 dni od wystawienia wezwania do zapłaty, możemy zniszczyć lub w inny sposób pozbyć się zwróconego produktu według naszego uznania, bez żadnych zobowiązań wobec ciebie.