1.Produkty oferowane przez Księgarnie Internetową Bookshpan  wysyłamy tylko na terenie UK

2.Koszty dostawy 

a)Przesyłka standardowa – Royal Mail – £2.65  niezależnie od ilości produktów. Czas doręczenia: 2-3 dni od daty nadania. 

b)Kurier(mogą być  różne firmy) :  £5,99 czas dostawy 3 dni robocze.

c) Odbiór osobisty w księgarni : £0.00  adres :

Księgarnia Freedom Island

25 Broadway

W13 9DA

London

Uk

Podane ceny są niezależne od wagi przesyłki.

Wysyłką przy zakupie powyżej £ 35 jest ZAWSZE darmowa.

3. Sposoby wysyłki

Przesyłki Royal Mail wysyłamy na dwa sposoby w zależności od wielkości i wagi zamówienia.

Małe przesyłki wysyłamy jako tzw. Large Letter / przesyłki połowicznie śledzone. Zwykle są to przesyłki z 1 niewielką książką. Taka przesyłki nie oferują śledzenia, a jedynie potwierdzenie doręczenia.

Duże przesyłki wysyłamy jako Packet / przesyłkę śledzoną. Takie przesyłki umożliwiają śledzenie zamówienia od momentu przyjęcia przez Royal Mail. Przed dotarciem paczki do UK śledzenie nie jest możliwe.

4.Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 5 dni roboczych od daty nadania skontaktuj się z nami niezwłocznie. Poczta przechowuje przesyłki przez około 2 tygodnie od daty pierwszej próby dostarczenia.

5. Paczki są wysyłane do klienta w tej sam dzień lub w następny w zależności o czasu złożonego zamówienia. Jeśli zostało ono złożone po godzinie 13:00 paczka będzie wysłana następnego dnia. Zastrzegamy sobie prawo wydłużenia czasu wysłania w sytuacji Bank Holiday lub dni wolnych od pracy dla poczty np: jeśli książka będzie zamówiona w sobotę po godz 11.30 wtedyy będzie ona wysłana w  poniedziałek z rana